08 05 110 Mini-Kombinované kliešte
| No. | 08 05 110 |
| EAN | 4003773034957 |
| Kliešte | pochrómované |
| Dĺžka balenia | 185,00 mm |
| Šírka balenia | 68,00 mm |
| Objem balenia | 0,096 cdm |
| Výška balenia | 17,00 mm |
![]() |
85 g |
![]() |
110 mm |
![]() |
10,00 mm² |
![]() |
9,00 Ø mm |
![]() |
1,60 Ø mm |
![]() |
2,50 Ø mm |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Kompaktné kombinované kliešte pre remeselnú výrobu a hobby
- So zónami pre uchopenie plochého materiálu a materiálu kruhového prierezu pre mnohostranné použitie
- S britmi pre mäkký a tvrdý drôt
- Brity doplnkovo induktívne zakalené, tvrdosť britov asi 60 HRC
- Vanádiová elektro-oceľ kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené




























