46 20 A61 Kliešte na veľké vonkajšie poistné krúžky
| No. | 46 20 A61 |
| EAN | 4003773025030 |
| Kliešte | práškované na čierno |
| Objem balenia | 6,45 cdm |
| Výška balenia | 17,00 mm |
| Šírka balenia | 200,00 mm |
| Dĺžka balenia | 580,00 mm |
![]() |
1826 g |
![]() |
580 mm |
| Rozmer držadla | 252 - 400 Ø mm |
| Štandard | DIN 5254 B; 90° ohnuté hroty |
| Štýl | 2 |
| RoHs | n |
- Pre montáž poistných krúžkov na hriadeľoch v rozsahu 122-400 mm
- S blokovacím zariadením, môže byť prepnuté
- S vymeniteľnými britmi vyrobenými z kalenej ocele
- Čierna prášková farba
- Kliešte telo: valcovaná oceľ, kovaná
- Tipy: Špeciálna nástrojová oceľ,
technické zmeny a omyly vyhradené





































