38 45 190 Kliešte pre mechanikov
| No. | 38 45 190 |
| EAN | 4003773043676 |
| Kliešte | pochrómované |
| Objem balenia | 0,207 cdm |
| Výška balenia | 48,00 mm |
| Šírka balenia | 72,00 mm |
| Dĺžka balenia | 210,00 mm |
![]() |
171 g |
![]() |
190 mm |
| T2 | 8,00 mm |
| W4 | 2,00 mm |
| W3 | 18,00 mm |
| T1 | 8,00 mm |
| L3 | 50,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Štýl | 4 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Vysoká pevnosť čeľustí/hrotov klieští v ohybe
- Plochy čeľustí s krížovým ozubením
- Vanadiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































