38 41 190 Kliešte pre mechanikov
| No. | 38 41 190 |
| EAN | 4003773017141 |
| Hlava | leštené |
| Objem balenia | 0,111 cdm |
| Výška balenia | 36,00 mm |
| Šírka balenia | 53,00 mm |
| Dĺžka balenia | 190,00 mm |
![]() |
139 g |
![]() |
190 mm |
| W1 | 7,50 mm |
| T2 | 8,00 mm |
| W4 | 2,00 mm |
| W3 | 18,00 mm |
| T1 | 8,00 mm |
| L3 | 50,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 4 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Vysoká pevnosť čeľustí/hrotov klieští v ohybe
- Plochy čeľustí s krížovým ozubením
- Vanadiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































