38 35 200 Kliešte pre mechanikov
| No. | 38 35 200 |
| EAN | 4003773017134 |
| Kliešte | pochrómované |
| Objem balenia | 0,133 cdm |
| Šírka balenia | 51,00 mm |
| Dĺžka balenia | 224,00 mm |
| Výška balenia | 13,00 mm |
![]() |
205 g |
![]() |
200 mm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| W3 | 17,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 73,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Štýl | 3 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Vysoká pevnosť čeľustí/hrotov klieští v ohybe
- Plochy čeľustí s krížovým ozubením
- Vanadiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































