38 11 200 SB Kliešte pre mechanikov
| No. | 38 11 200 SB |
| EAN | 4003773029922 |
| Hlava | leštené |
| Objem balenia | 0,348 cdm |
| Šírka balenia | 110,00 mm |
| Výška balenia | 18,00 mm |
| Dĺžka balenia | 230,00 mm |
![]() |
199 g |
![]() |
200 mm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| W3 | 17,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 73,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 1 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Vysoká pevnosť čeľustí/hrotov klieští v ohybe
- Plochy čeľustí s krížovým ozubením
- Vanadiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































