36 32 125 Kliešte pre osadzovanie elektronických súčiastok
| No. | 36 32 125 |
| EAN | 4003773016885 |
| Hlava | leštené do zrkadlova |
| Šírka balenia | 72,00 mm |
| Výška balenia | 18,00 mm |
| Objem balenia | 0,143 cdm |
| Dĺžka balenia | 130,00 mm |
![]() |
108 g |
![]() |
125 mm |
| W1 | 7,50 mm |
| W | 11,50 mm |
| T2 | 4,00 mm |
| T1 | 7,50 mm |
| L3 | 18,00 mm |
![]() |
1,0 Ø mm |
| Štandard | DIN ISO 5743 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Precízne kliešte pre veľmi presné montážne práce a opravy napr
- v oblasti elektroniky
- K ohýbaniu a strihaniu koncov drôtov
- Priechodzí čap kĺbu bez vôle
- Hladko brúsené plochy čeľustí
- Starostlivo odstránené otepy na hranách
- Dvojitá pružina s malý trením pre mäkké a rovnomerné otváranie
- Vysoko lesklý povrch v spojení s jemným olejovým filmom poskytuje dobrú ochranu proti korózii - žiadne poruchy v spínacom obvode spôsobené olupovaním chromovaných častí
- Špeciálna nástrojová oceľ vo zvláštnej akosti, kovaná, kalená v oleji
- Model: k vytvoreniu prehnutia, ktoré určuje vzdialenosť od dosky plošných spojov

technické zmeny a omyly vyhradené














































































































