36 12 130 Kliešte pre osadzovanie elektronických súčiastok
| No. | 36 12 130 |
| EAN | 4003773016861 |
| Hlava | leštené do zrkadlova |
| Šírka balenia | 72,00 mm |
| Objem balenia | 0,726 cdm |
| Výška balenia | 19,00 mm |
| Dĺžka balenia | 210,00 mm |
![]() |
94 g |
![]() |
130 mm |
| W1 | 5,50 mm |
| W | 12,00 mm |
| T2 | 6,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 23,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5743 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Precízne kliešte pre veľmi presné montážne práce a opravy napr. v oblasti elektroniky
- K ohýbaniu a strihaniu koncov drôtov
- Priechodzí čap kĺbu bez vôle
- Hladko brúsené plochy čeľustí
- Starostlivo odstránené otepy na hranách
- Dvojitá pružina s malý trením pre mäkké a rovnomerné otváranie
- Vysoko lesklý povrch v spojení s jemným olejovým filmom poskytuje dobrú ochranu proti korózii - žiadne poruchy v spínacom obvode spôsobené olupovaním chromovaných častí
- Špeciálna nástrojová oceľ vo zvláštnej akosti, kovaná, kalená v oleji
- Model: k vytvoreniu prehnutia, ktoré určuje vzdialenosť od dosky plošných spojov

technické zmeny a omyly vyhradené













































































































