35 22 115 Úchopové kliešte pre elektroniku
| No. | 35 22 115 |
| EAN | 4003773035114 |
| Hlava | leštené do zrkadlova |
| Objem balenia | 0,579 cdm |
| Šírka balenia | 68,00 mm |
| Dĺžka balenia | 185,00 mm |
| Výška balenia | 46,00 mm |
![]() |
73 g |
![]() |
115 mm |
| Nominálna veľkosť | 115 mm |
| F | 1,50 mm |
| E | 2,00 mm |
| D | 6,50 mm |
| B | 22,50 mm |
| A | 9,50 mm |
| Štandard | DIN ISO 9655 |
| Štýl | 2 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Precízne kliešte pre najjemnejšie montážne práce napr. v elektronike a jemnej mechanike
- K uchopeniu, pridržiavaniu a ohýbaniu
- Priechodzí čap kĺbu bez vôle
- Hladko brúsené plochy čeľustí
- Starostlivo odstránené otepy na hranách
- Dvojitá pružina s malým trením pre mäkké a rovnomerné otváranie
- Lesklý povrch alebo vysoko lesklý povrch (len prevedenie 2) v spojení s jemným olejovým filmom poskytuje dobrú ochranu proti korózii - žiadne poruchy v spínacom obvode spôsobené olupovaním chromovaných častí
- Špeciálna nástrojová oceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































