02 01 200 Silové kombinované kliešte
| No. | 02 01 200 |
| EAN | 4003773039679 |
| Kliešte | počiernené |
| Objem balenia | 0,153 cdm |
| Výška balenia | 52,00 mm |
| Šírka balenia | 85,00 mm |
| Dĺžka balenia | 233,00 mm |
![]() |
298 g |
![]() |
200 mm |
![]() |
25,00 mm² |
![]() |
13,00 Ø mm |
![]() |
2,20 Ø mm |
![]() |
2,80 Ø mm |
| Štandard | DIN ISO 5746 |
| Rukoväte | poplastované |
| Hlava | leštené |
| RoHs | n |
- Úspora 35 % námahy oproti bežným kombinovaným kliešťom
- Ľahšia práca vďaka optimálnemu prevodu
- S britmi (tvrdosť cca 63 HRC) na mäkké a tvrdé drôty a piano drôt
- Dlhé brity pre silnejšie káble
- So zónami pre uchopenie plochého materiálu a materiálu kruhového prierezu pre mnohostranné použitie
- Špeciálna nástrojová oceľ vo zvláštnej akosti, kovaná, kalená v oleji



technické zmeny a omyly vyhradené




























