34 22 130 Presné pridržovacie kliešte na elektroniku
| No. | 34 22 130 |
| EAN | 4003773061472 |
| Kliešte | leštené |
| Šírka balenia | 59,00 mm |
| Výška balenia | 46,00 mm |
| Objem balenia | 0,151 cdm |
| Dĺžka balenia | 135,00 mm |
![]() |
61 g |
![]() |
135 mm |
| Nominálna veľkosť | 130 mm |
| F | 1,60 mm |
| E | 1,60 mm |
| D | 6,50 mm |
| B | 22,70 mm |
| A | 11,20 mm |
| Štandard | DIN ISO 9655 |
| Štýl | 2 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| Hlava | leštené |
| RoHs | n |
- Pre veľmi presné montážne práce, napr. v oblasti elektroniky a jemnej mechaniky
- K uchopeniu, pridržaniu a ohýbaniu
- Hladko vybrúsené úchopové plochy, hrany jemne zaoblené
- Hmotnosť cca 20 % nižšia než u konvenčných klieští na elektroniku
- Šróbový kĺb s precízne vyrobenými kĺbnymi plochami pre rovnomerný pohyb s malým trením v celom rozsahu rozovretia
- Dvojitá pružina s malým odporom pre ľahké a rovnomerné rozovretie
- Ergonomicky optimálny povlak rukovätí
- Kované z chromvanadiovej oceli na guličkové ložiská



technické zmeny a omyly vyhradené













































































































