32 31 135 Justačné kliešte
justovacie kliešte (kliešte pre nastavovanie) počiernené s leštenou hlavou s máčanou rukoväťou 135 mm


| No. | 32 31 135 |
| EAN | 4003773043560 |
| Hlava | leštené |
| Objem balenia | 0,346 cdm |
| Výška balenia | 31,00 mm |
| Dĺžka balenia | 160,00 mm |
| Šírka balenia | 52,00 mm |
![]() |
73 g |
![]() |
135 mm |
| Rozmery uhla | 40 ° |
| T2 | 3,50 mm |
| W4 | 1,40 mm |
| W3 | 12,50 mm |
| T1 | 7,00 mm |
| L3 | 32,00 mm |
| Štandard | DIN 5235 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 3 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- K uchopeniu súčiastok a drôtov s malými priemermi ako i k ohýbaniu pružín kontaktov a relé
- Leštené plochy čeľustí
- Starostlivo odstránené otepy na hranách
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































