32 11 135 Justačné kliešte
justovacie kliešte (kliešte pre nastavovanie) počiernené s leštenou hlavou s máčanou rukoväťou 135 mm

| No. | 32 11 135 |
| EAN | 4003773035091 |
| Hlava | leštené |
| Šírka balenia | 76,00 mm |
| Objem balenia | 0,346 cdm |
| Výška balenia | 12,00 mm |
| Dĺžka balenia | 140,00 mm |
![]() |
73 g |
![]() |
135 mm |
| T2 | 1,50 mm |
| W4 | 1,40 mm |
| W3 | 12,50 mm |
| T1 | 7,00 mm |
| L3 | 34,00 mm |
| Štandard | DIN 5235 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 1 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- K uchopeniu súčiastok a drôtov s malými priemermi ako i k ohýbaniu pružín kontaktov a relé
- Leštené plochy čeľustí
- Starostlivo odstránené otepy na hranách
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































