31 21 160 Kliešte pre uchopenie (ihlové kliešte)
| No. | 31 21 160 |
| EAN | 4003773046790 |
| Hlava | leštené |
| Výška balenia | 31,00 mm |
| Objem balenia | 0,132 cdm |
| Šírka balenia | 55,00 mm |
| Dĺžka balenia | 160,00 mm |
![]() |
97 g |
![]() |
160 mm |
| L4 | 27,00 mm |
| Rozmery uhla | 45 ° |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 2,00 mm |
| W3 | 16,00 mm |
| T1 | 7,50 mm |
| L3 | 55,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5743 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 2 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Precízne kliešte pre najjemnejšie montážne, ohýbacie a nastavovacie práce
- S obzvlášť dlhými čeľusťami: dĺžka čeľustí 55,0 mm
- Hladko brúsené plochy čeľustí
- Starostlivo odstránené otepy na hranách
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































