30 41 160 Kliešte na halogénové lampy
| No. | 30 41 160 |
| EAN | 4003773048480 |
| Kliešte | počiernené |
| Výška balenia | 11,00 mm |
| Šírka balenia | 51,00 mm |
| Dĺžka balenia | 165,00 mm |
| Objem balenia | 0,093 cdm |
![]() |
160 mm |
![]() |
120 g |
| Rukoväte | poplastované |
| Hlava | leštené |
| RoHs | n |
- Pre inštaláciu klinu základne žiarovky
- Uchytávací povrch potiahnutý plastom
- Chrómvanádiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































