30 21 160 SB Kliešte typu Langbeck
| No. | 30 21 160 SB |
| EAN | 4003773011002 |
| Hlava | leštené |
| Výška balenia | 87,00 mm |
| Objem balenia | 0,302 cdm |
| Šírka balenia | 84,00 mm |
| Dĺžka balenia | 250,00 mm |
![]() |
143 g |
![]() |
160 mm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| W3 | 16,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 50,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 2 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Vysoko zaťažiteľné úchopové kliešte odolné proti opotrebeniu
- Rôzne tvary čeľustí
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































