30 16 160 Kliešte typu Langbeck
| No. | 30 16 160 |
| EAN | 4003773001904 |
| Kliešte | pochrómované |
| 1000 V izolované | áno |
| Izolované podľa normy DIN EN 60900 | áno |
| VDE testované | áno |
| Objem balenia | 0,315 cdm |
| Výška balenia | 30,00 mm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| Dĺžka balenia | 175,00 mm |
![]() |
150 g |
![]() |
160 mm |
| T2 | 5,00 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| W3 | 16,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 46,50 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Štýl | 1 |
| Rukoväte | izolované multi-komponentnou rúčkou, VDE testované |
| RoHs | n |
- Vysoko zaťažiteľné a malým opotrebením
- Rôzne tvary čeľustí
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































