29 25 160 Kliešte pre telefónne spoje
| No. | 29 25 160 |
| EAN | 4003773043478 |
| Kliešte | pochrómované |
| Objem balenia | 0,847 cdm |
| Dĺžka balenia | 228,00 mm |
| Výška balenia | 47,00 mm |
| Šírka balenia | 79,00 mm |
![]() |
139 g |
![]() |
160 mm |
| T2 | 2,00 mm |
| W4 | 2,00 mm |
| W3 | 14,00 mm |
| T1 | 9,00 mm |
| L3 | 54,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Štýl | 2 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Plochy čeľustí s krížovým ozubením
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































