29 11 160 Kliešte pre telefónne spoje
| No. | 29 11 160 |
| EAN | 4003773016175 |
| Hlava | leštené |
| Objem balenia | 0,127 cdm |
| Výška balenia | 31,00 mm |
| Dĺžka balenia | 165,00 mm |
| Šírka balenia | 53,00 mm |
![]() |
103 g |
![]() |
160 mm |
| T2 | 8,50 mm |
| W4 | 2,50 mm |
| W3 | 14,00 mm |
| T1 | 8,00 mm |
| L3 | 55,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 1 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Plochy čeľustí s krížovým ozubením
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































