28 21 200 Montážne kliešte
| No. | 28 21 200 |
| EAN | 4003773028246 |
| Hlava | leštené |
| Šírka balenia | 54,00 mm |
| Objem balenia | 0,611 cdm |
| Výška balenia | 16,00 mm |
| Dĺžka balenia | 200,00 mm |
![]() |
187 g |
![]() |
200 mm |
| T2 | 3,00 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| W3 | 13,50 mm |
| T1 | 10,50 mm |
| L3 | 34,00 mm |
| Štýl | 2 |
| Štandard | DIN ISO 5743 |
| Kliešte | počiernené |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Obzvlášť dobre sa hodia pre uchopovanie, nastavovanie a montáže, kde je potrebná väčšia sila pri zovretí
- Plochy čeľustí ozubené
- Špeciálna nástrojová oceľ vo zvláštnej akosti, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































