26 25 200 Polguľaté kliešte s britmi (úzke ploché)
| No. | 26 25 200 |
| EAN | 4003773035039 |
| Kliešte | pochrómované |
| Rozmery uhla | 40 ° |
| L4 | 23,00 mm |
![]() |
200 mm |
![]() |
199 g |
| Dĺžka balenia | 200,00 mm |
| Šírka balenia | 115,00 mm |
| Výška balenia | 19,00 mm |
| Objem balenia | 1,34 cdm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Štýl | 2 |
![]() |
3,20 Ø mm |
![]() |
2,20 Ø mm |
| L3 | 73,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| W3 | 17,50 mm |
| RoHs | n |
- Presné pružné hroty odolné proti skrúteniu
- Ploché a guľaté, dlhé, zašpicatené čeľuste
- S britmi (tvrdosť cca 61 HRC) na mäkké, stredne tvrdé a tvrdé drôty
- Vanádiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji


technické zmeny a omyly vyhradené















































































































