26 16 200 SB Polguľaté kliešte s britmi (úzke ploché)
| No. | 26 16 200 SB |
| EAN | 4003773010906 |
| Kliešte | pochrómované |
![]() |
228 g |
| Dĺžka balenia | 230,00 mm |
| Šírka balenia | 110,00 mm |
| Výška balenia | 87,00 mm |
| Objem balenia | 0,367 cdm |
| VDE testované | áno |
| Izolované podľa normy DIN EN 60900 | áno |
| 1000 V izolované | áno |
![]() |
200 mm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| Rukoväte | izolované multi-komponentnou rúčkou, VDE testované |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Štýl | 1 |
![]() |
3,20 Ø mm |
![]() |
2,20 Ø mm |
| L3 | 73,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| W3 | 17,50 mm |
| RoHs | n |
- Vysoko zaťažiteľné, elastické precízne hroty
- Polguľaté dlhé čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- S britmi pre stredne tvrdý drôt Ø 3,2 mm a tvrdý drôt Ø 2,2 mm
- Brity doplnkovo induktívne zakalené, tvrdosť britov asi 61 HRC
- Vanádiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené















































































































