26 15 200 SB Polguľaté kliešte s britmi (úzke ploché)
| No. | 26 15 200 SB |
| EAN | 4003773010890 |
| Kliešte | pochrómované |
| Objem balenia | 0,367 cdm |
| Výška balenia | 19,00 mm |
| Šírka balenia | 110,00 mm |
| Dĺžka balenia | 250,00 mm |
![]() |
222 g |
![]() |
200 mm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| W3 | 17,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 73,00 mm |
![]() |
2,20 Ø mm |
![]() |
3,20 Ø mm |
| Štýl | 1 |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Presné pružné hroty odolné proti skrúteniu
- Ploché a guľaté, dlhé, zašpicatené čeľuste
- S britmi (tvrdosť cca 61 HRC) na mäkké, stredne tvrdé a tvrdé drôty
- Vanádiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji


technické zmeny a omyly vyhradené















































































































