26 13 200 Polguľaté kliešte s britmi (úzke ploché)
| No. | 26 13 200 |
| EAN | 4003773040590 |
| Kliešte | pochrómované |
| Objem balenia | 0,149 cdm |
| Dĺžka balenia | 205,00 mm |
| Šírka balenia | 52,00 mm |
| Výška balenia | 14,00 mm |
![]() |
169 g |
![]() |
200 mm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| W3 | 17,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 73,00 mm |
![]() |
2,20 Ø mm |
![]() |
3,20 Ø mm |
| Štýl | 1 |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Presné pružné hroty odolné proti skrúteniu
- Ploché a guľaté, dlhé, zašpicatené čeľuste
- S britmi (tvrdosť cca 61 HRC) na mäkké, stredne tvrdé a tvrdé drôty
- Vanádiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji


technické zmeny a omyly vyhradené















































































































