25 06 160 Polguľaté kliešte s britmi pre rádiomechaniku
| No. | 25 06 160 |
| EAN | 4003773033806 |
| Kliešte | pochrómované |
![]() |
160 mm |
![]() |
146 g |
| Šírka balenia | 53,00 mm |
| Dĺžka balenia | 175,00 mm |
| Výška balenia | 30,00 mm |
| Objem balenia | 0,153 cdm |
| VDE testované | áno |
| Izolované podľa normy DIN EN 60900 | áno |
| Nominálna veľkosť | 160 mm |
| T2 | 2,50 mm |
| W4 | 3,00 mm |
| Rukoväte | izolované multi-komponentnou rúčkou, VDE testované |
| Štýl | 0 |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
![]() |
2,50 Ø mm |
![]() |
1,60 Ø mm |
| L3 | 50,00 mm |
| T1 | 9,00 mm |
| W3 | 16,50 mm |
| RoHs | n |
- Vhodné pre jemné uchopovanie a strihanie
- Zašpicatené polguľaté čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- S britmi pre stredne tvrdý a tvrdý drôt
- Brity doplnkovo induktívne zakalené, tvrdosť britov asi 61 HRC
- Vanádiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji

technické zmeny a omyly vyhradené















































































































