25 05 140 Polguľaté kliešte s britmi pre rádiomechaniku
| No. | 25 05 140 |
| EAN | 4003773035015 |
| Kliešte | pochrómované |
| Dĺžka balenia | 145,00 mm |
| Objem balenia | 0,579 cdm |
| Výška balenia | 17,00 mm |
| Šírka balenia | 68,00 mm |
![]() |
111 g |
![]() |
140 mm |
| T2 | 2,00 mm |
| W4 | 2,50 mm |
| W3 | 15,00 mm |
| T1 | 8,00 mm |
| L3 | 42,00 mm |
![]() |
1,60 Ø mm |
![]() |
2,50 Ø mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Štýl | 0 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Vhodné pre jemné uchopovanie a strihanie
- Zašpicatené polguľaté čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- S britmi pre mäkký, stredne tvrdý a tvrdý drôt
- Brtiy doplnkovo induktívne zakalené, tvrdosť britov asi 61 HRC
- Vanádiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji

technické zmeny a omyly vyhradené















































































































