25 01 125 Polguľaté kliešte s britmi pre rádiomechaniku
| No. | 25 01 125 |
| EAN | 4003773015932 |
| Hlava | leštené |
| Objem balenia | 0,087 cdm |
| Výška balenia | 31,00 mm |
| Šírka balenia | 56,00 mm |
| Dĺžka balenia | 130,00 mm |
![]() |
73 g |
![]() |
125 mm |
| T2 | 1,80 mm |
| W4 | 2,50 mm |
| W3 | 13,00 mm |
| T1 | 7,00 mm |
| L3 | 27,00 mm |
![]() |
1,60 Ø mm |
![]() |
2,20 Ø mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Štýl | 0 |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Vhodné pre jemné uchopovanie a strihanie
- Zašpicatené polguľaté čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- S britmi pre mäkký, stredne tvrdý a tvrdý drôt
- Brtiy doplnkovo induktívne zakalené, tvrdosť britov asi 61 HRC
- Vanádiová elektrooceľ
- kovaná, kalená v oleji

technické zmeny a omyly vyhradené















































































































