22 06 160 Kliešte s guľatými čelusťami
| No. | 22 06 160 |
| EAN | 4003773033790 |
| Kliešte | pochrómované |
| 1000 V izolované | áno |
| Izolované podľa normy DIN EN 60900 | áno |
| VDE testované | áno |
| Objem balenia | 0,15 cdm |
| Výška balenia | 19,00 mm |
| Šírka balenia | 48,00 mm |
| Dĺžka balenia | 165,00 mm |
![]() |
175 g |
![]() |
160 mm |
| W3 | 18,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 30,00 mm |
| D1 | 3,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Rukoväte | izolované multi-komponentnou rúčkou, VDE testované |
| RoHs | n |
- K ohývaniu drôtených ok
- Krátke guľaté čeľuste, precizne brúsené
- Hroty čeľustí bez špičiek
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji


technické zmeny a omyly vyhradené













































































































