22 02 160 Kliešte s guľatými čelusťami
| No. | 22 02 160 |
| EAN | 4003773023173 |
| Hlava | leštené |
| Šírka balenia | 57,00 mm |
| Objem balenia | 1,166 cdm |
| Výška balenia | 19,00 mm |
| Dĺžka balenia | 259,00 mm |
![]() |
170 g |
![]() |
160 mm |
| W3 | 18,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 30,00 mm |
| D1 | 3,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- K ohýbaniu drôtených ok
- Guľaté, krátke čeľuste
- Jemne vybrúsené
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji



technické zmeny a omyly vyhradené













































































































