22 01 160 Kliešte s guľatými čelusťami
| No. | 22 01 160 |
| EAN | 4003773015024 |
| Hlava | leštené |
| Výška balenia | 13,00 mm |
| Šírka balenia | 53,00 mm |
| Dĺžka balenia | 165,00 mm |
| Objem balenia | 0,114 cdm |
![]() |
140 g |
![]() |
160 mm |
| W3 | 18,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 30,00 mm |
| D1 | 3,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- K ohýbaniu drôtených ok
- Guľaté, krátke čeľuste
- Jemne vybrúsené
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji



technické zmeny a omyly vyhradené













































































































