22 01 140 Kliešte s guľatými čelusťami
| No. | 22 01 140 |
| EAN | 4003773013013 |
| Hlava | leštené |
| Šírka balenia | 51,00 mm |
| Objem balenia | 0,086 cdm |
| Výška balenia | 12,00 mm |
| Dĺžka balenia | 147,00 mm |
![]() |
100 g |
![]() |
140 mm |
| W3 | 16,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 28,00 mm |
| D1 | 2,50 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- K ohýbaniu drôtených ok
- Guľaté, krátke čeľuste
- Jemne vybrúsené
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji



technické zmeny a omyly vyhradené













































































































