22 01 125 Kliešte s guľatými čelusťami
| No. | 22 01 125 |
| EAN | 4003773014461 |
| Hlava | leštené |
| Výška balenia | 10,00 mm |
| Šírka balenia | 50,00 mm |
| Dĺžka balenia | 130,00 mm |
| Objem balenia | 0,065 cdm |
![]() |
75 g |
![]() |
125 mm |
| W3 | 14,50 mm |
| T1 | 8,00 mm |
| L3 | 27,00 mm |
| D1 | 2,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- K ohýbaniu drôtených ok
- Guľaté, krátke čeľuste
- Jemne vybrúsené
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji



technické zmeny a omyly vyhradené













































































































