20 05 160 Ploché kliešte
| No. | 20 05 160 |
| EAN | 4003773042457 |
| Kliešte | pochrómované |
| Objem balenia | 0,116 cdm |
| Dĺžka balenia | 165,00 mm |
| Výška balenia | 50,00 mm |
| Šírka balenia | 54,00 mm |
![]() |
176 g |
![]() |
160 mm |
| W3 | 17,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 30,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Ploché, krátke, široké čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- Chrómvanádiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































