20 05 140 Ploché kliešte
| No. | 20 05 140 |
| EAN | 4003773042464 |
| Kliešte | pochrómované |
| Objem balenia | 0,151 cdm |
| Výška balenia | 18,00 mm |
| Šírka balenia | 56,00 mm |
| Dĺžka balenia | 150,00 mm |
![]() |
136 g |
![]() |
140 mm |
| W3 | 15,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 28,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Ploché, krátke, široké čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- Chromvanadiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































