20 02 140 Ploché kliešte
| No. | 20 02 140 |
| EAN | 4003773043386 |
| Hlava | leštené |
| Objem balenia | 0,141 cdm |
| Výška balenia | 48,00 mm |
| Šírka balenia | 54,00 mm |
| Dĺžka balenia | 145,00 mm |
![]() |
137 g |
![]() |
140 mm |
| W3 | 15,50 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 28,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Rukoväte | s multi komponentnými rukoväťami |
| RoHs | n |
- Ploché, krátke, široké čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- Chrómvanádiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































