20 01 160 Ploché kliešte
| No. | 20 01 160 |
| EAN | 4003773015017 |
| Hlava | leštené |
| Šírka balenia | 78,00 mm |
| Objem balenia | 0,399 cdm |
| Výška balenia | 31,00 mm |
| Dĺžka balenia | 160,00 mm |
![]() |
144 g |
![]() |
160 mm |
| W3 | 17,00 mm |
| T1 | 9,50 mm |
| L3 | 30,00 mm |
| Štandard | DIN ISO 5745 |
| Kliešte | počiernené |
| Rukoväte | poplastované |
| RoHs | n |
- Ploché, krátke, široké čeľuste
- Plochy čeľustí ozubené
- Chrómvanádiová elektrooceľ, kovaná, kalená v oleji
technické zmeny a omyly vyhradené













































































































