19 01 130 SB Kliešte s guľatými čeľusťami s britom
| No. | 19 01 130 SB |
| EAN | 4003773010746 |
| Kliešte | počiernené |
| Objem balenia | 0,263 cdm |
| Šírka balenia | 80,00 mm |
| Výška balenia | 19,00 mm |
| Dĺžka balenia | 165,00 mm |
![]() |
95 g |
![]() |
130 mm |
| W4 | 2,00 mm |
| W3 | 13,50 mm |
| T1 | 8,00 mm |
| L3 | 32,00 mm |
| D1 | 1,00 mm |
![]() |
1,60 Ø mm |
![]() |
2,20 Ø mm |
| Štandard | DIN ISO 5743 |
| Rukoväte | poplastované |
| Hlava | leštené |
| RoHs | n |
- Pre jemné práce s drôtom a striebornými šperkami
- Vhodné pre ohýbanie a strihanie napr
- v oblasti elektroniky
- Vhodné pre ohýbanie a strihanie napr
- v oblasti elektroniky
- K ohýbaniu drôtených ok
- Jemné, do špičky vyhnuté, zaguľatené čeľuste, precízne brúsené
- Brity doplnkovo induktívne zakalené, tvrdosť britov asi 60 HRC
- Vanadová elektroocel
- kovaná, kalená v oleji


technické zmeny a omyly vyhradené















































































































