00 20 12 Sada klieští
| No. | 00 20 12 |
| EAN | 4003773012412 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
![]() |
960 g |
| Dĺžka balenia | 350,00 mm |
| Šírka balenia | 175,00 mm |
| Výška balenia | 40,00 mm |
| Objem balenia | 2,466 cdm |
| RoHs | n |
- Atraktívne predajné balenie s dierovaním pre samoobslužný predaj
- Materiál: stabilné kartónové balenie, s potlačou
- Model: kliešte s certifikáciou VDE podľa normy DIN EN/IEC 60900 1000 V, kliešte chromované, viaczložkové rukoväte
- Náradie v plastovom hlbokoťažnom obale s priehľadným vekom
technické zmeny a omyly vyhradené







































