00 19 12 V03 Prezentačný stojan
| No. | 00 19 12 V03 |
| EAN | 4003773070740 |
| Header | nemecky |
| Objem balenia | 3,019 cdm |
| Šírka balenia | 190,00 mm |
| Dĺžka balenia | 345,00 mm |
| Výška balenia | 50,00 mm |
![]() |
1245 g |
| Hĺbka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Šírka | 290 mm |
| RoHs | n |
- Z vysoko kvalitnej kartonáže s potlačou vysokého lesku
technické zmeny a omyly vyhradené







































