92 94 91 Krížová pinzeta
| No. | 92 94 91 |
| EAN | 4003773055006 |
| Koniec | poniklované |
![]() |
160 mm |
![]() |
35 g |
| Dĺžka balenia | 190,00 mm |
| Šírka balenia | 65,00 mm |
| Objem balenia | 0,371 cdm |
| Výška balenia | 30,00 mm |
| RoHs | n |
- Pre uchopenie menších súčiastok bez tlaku prstov
- Dobre zvierajúce
- Poniklované
- Pružinová oceľ, vysoko pevná
- Model: rovný tvar, Plochy čeľustí jemne ozubené
- Drázkované rukoväte
- Lichobežníkový hrot
technické zmeny a omyly vyhradené













































