92 69 84 Plastová pinzeta
| No. | 92 69 84 |
| EAN | 4003773054948 |
| Koniec | plastické |
![]() |
130 mm |
![]() |
19 g |
| Dĺžka balenia | 130,00 mm |
| Šírka balenia | 65,00 mm |
| Výška balenia | 30,00 mm |
| Objem balenia | 0,124 cdm |
| RoHs | n |
- Lichobežníkový hrot, široký asi 3,5 mm
- Plochy čeľustí ozubené
- Drážkované rukoväte
- Telo klieští: celoplast, teplotne stály až do cca 130°C
technické zmeny a omyly vyhradené













































