92 37 64 Precízna pinzeta izolovaná
| No. | 92 37 64 |
| EAN | 4003773054856 |
| Koniec | s máčanou izoláciou |
| 1000 V izolované | áno |
| Izolované podľa normy DIN EN 60900 | áno |
| Objem balenia | 0,371 cdm |
| Výška balenia | 10,00 mm |
| Šírka balenia | 15,00 mm |
| Dĺžka balenia | 190,00 mm |
![]() |
34 g |
![]() |
150 mm |
| RoHs | n |
- Skúšané podľa 60900 : 2004
- Izolácia nanášaná ponorom
- Poniklované
- Pružinová oceľ, vysoko pevná
- Model: plochy čeľustí jemne ozubené
- Zahnuté hroty
technické zmeny a omyly vyhradené













































