92 27 61 Precízna pinzeta izolovaná
| No. | 92 27 61 |
| EAN | 4003773054757 |
| Koniec | s máčanou izoláciou |
| 1000 V izolované | áno |
| Izolované podľa normy DIN EN 60900 | áno |
| Šírka balenia | 30,00 mm |
| Dĺžka balenia | 130,00 mm |
| Objem balenia | 0,047 cdm |
| Výška balenia | 12,00 mm |
![]() |
32 g |
![]() |
130 mm |
| RoHs | n |
- Skúšané podľa 60900 : 2004
- Izolácia nanášaná ponorom
- Poniklované
- Pružinová oceľ, vysoko pevná
- Model: rovný tvar
- Pre najjemnejšie montážne práce Extra jemné hroty
- plochy čeľustí matné pre optimálne uchopenie
technické zmeny a omyly vyhradené













































