92 12 52 Precízna pinzeta
| No. | 92 12 52 |
| EAN | 4003773054658 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické |
![]() |
120 mm |
![]() |
20 g |
| Dĺžka balenia | 170,00 mm |
| Šírka balenia | 10,00 mm |
| Výška balenia | 20,00 mm |
| Objem balenia | 0,012 cdm |
| RoHs | n |
- Plochy čeľustí hladké
- Matné
- Model: nerezová antimagnetická oceľ
- Zahnuté hroty
- Extra silné hroty
technické zmeny a omyly vyhradené













































