92 02 55 Precízna pinzeta
| No. | 92 02 55 |
| EAN | 4003773054627 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické, kyselinovzdorné |
![]() |
115 mm |
![]() |
16 g |
| Dĺžka balenia | 125,00 mm |
| Výška balenia | 20,00 mm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| Objem balenia | 0,015 cdm |
| RoHs | n |
- Plochy čeľustí hladké
- Matné
- Model: nerezová antimagnetická oceľ odolná voči kyselinám
- Drážkované rukoväte
- Čeľuste široké asi 3,5 mm, pre uchopenie valcových súčiastok s Ø 0,8 mm
technické zmeny a omyly vyhradené













































