92 02 54 Precízna pinzeta
| No. | 92 02 54 |
| EAN | 4003773054610 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické |
![]() |
120 mm |
![]() |
15 g |
| Dĺžka balenia | 120,00 mm |
| Výška balenia | 20,00 mm |
| Objem balenia | 0,204 cdm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| RoHs | n |
- Plochy čeľustí hladké
- Matné
- Model: chromniklová oceľ: nerezová, antimagnetická (18/10), veľmi bežná kvalita pre elektroniku
- Plochy čeľustí matné pre optimálne uchopenie
- Pre SMD-techniku*
- Zahnuté hroty, široké asi 1 mm
technické zmeny a omyly vyhradené













































