92 72 45 Precízna pinzeta tupý tvar
| No. | 92 72 45 |
| EAN | 4003773054962 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické, kyselinovzdorné |
![]() |
145 mm |
![]() |
27 g |
| Dĺžka balenia | 145,00 mm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| Výška balenia | 20,00 mm |
| Objem balenia | 0,009 cdm |
| RoHs | n |
- Univerzálne použiteľné
- Rovný tvar
- Široké guľaté hroty
- Drážkované rukoväte
- Model: plochy čeľustí ozubené
- Matné
- Nerezová antimagnetická oceľ odolná voči kyselinám
- Guľaté hroty, široké asi 3,5 mm
technické zmeny a omyly vyhradené













































