92 70 46 Precízna pinzeta tupý tvar
| No. | 92 70 46 |
| EAN | 4003773055075 |
| Koniec | lakované na čierno |
![]() |
145 mm |
![]() |
26 g |
| Šírka balenia | 10,00 mm |
| Výška balenia | 16,00 mm |
| Objem balenia | 0,023 cdm |
| Dĺžka balenia | 145,00 mm |
| RoHs | n |
- Univerzálne použiteľné
- Rovný tvar
- Široké guľaté hroty
- Drážkované rukoväte
- Model: plochy čeľustí jemne ozubené
- Matne načierno lakované
- guľaté hroty, široké asi 3,5 mm
technické zmeny a omyly vyhradené













































