92 64 43 Precízna pinzeta tupý tvar
| No. | 92 64 43 |
| EAN | 4003773054917 |
| Koniec | poniklované |
![]() |
120 mm |
![]() |
17 g |
| Dĺžka balenia | 170,00 mm |
| Objem balenia | 0,012 cdm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| Výška balenia | 8,00 mm |
| RoHs | n |
- Univerzálne použiteľné
- Rovný tvar
- Široké guľaté hroty
- Drážkované rukoväte
- Model: plochy čeľustí jemne ozubené
- Poniklované
- Guľaté hroty, široké asi 3,0 mm
technické zmeny a omyly vyhradené













































