92 44 42 Precízna pinzeta tupý tvar
| No. | 92 44 42 |
| EAN | 4003773054887 |
| Koniec | poniklované |
![]() |
140 mm |
![]() |
21 g |
| Dĺžka balenia | 190,00 mm |
| Objem balenia | 0,012 cdm |
| Výška balenia | 7,00 mm |
| Šírka balenia | 12,00 mm |
| RoHs | n |
- Univerzálne použiteľné, rovný tvar Široké guľaté hroty, drážkované rukoväte, Model 92 44 42 : klenotnícka pinzeta, guľaté hroty, široké asi 2,0 mm Plochy čeľustí jemne ozubené, sek typu X (krížové ozubenie); poniklované
technické zmeny a omyly vyhradené













































